poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Perły piorące - PERLUX

Oto PERLUX !

Perlux to maleńkie perły piorące zawierające jednocześnie - siłę proszku, delikatność żelu, dodatek odplamiacza, a także składniki ANTICALC.
Składniki ANTICALC to nic innego jak składniki, które zmiękczają wodę i chronią całą Naszą pralkę przed kamieniem i osadem!


Perły Perlux to najskuteczniejszy Polski środek do prania. Radzą sobie świetnie nawet z najcięższymi plamami, takimi jak plamy po:
- trawie,
- kawie,
- herbacie,
- czerwonym winie,
- błocie,
- sosie mięsnym,
- pomidorach,
- soczku owocowym.
Wyżej wymienione plamy sprawdziłam osobiście! I wszystkie, które wymieniłam wyprały się bez problemu!

Historia jednej bluzki...

Na ukochanej białej bluzce z kawy plamę miałam,
nad tą plamą strasznie ubolewałam! :(
Nie dały rady żadne proszki, odplamiacze, płyny,
więc sięgnęłam po Perlux'a bez wahania ani chwili!
Włożyłam perłę do pralki, następnie bluzkę z innymi rzeczami,
i nastawiłam pralkę z 40 stopniami...
Gdy pranie prać się skończyło,
wyciągając rzeczy coś mnie zaskoczyło!
Bluzka moja śnieżnobiała się stała,
i już tej uporczywej plamy nie miała!

Wyjątkowe perły wielką moc posiadają,
w dodatku odplamiacz w sobie mają!
Ubrania piękne, czyste i pachnące,
swym blaskiem olśniewające!





Jak wiecie córeczkę małą mam, jest bardzo żywiołowa i raz zdarzyło jej się soczkiem pościel oblać :(
Nie dość, że poszarzała się stała to i plama uporczywa była, ale dzięki Perlux'owi pięknie się wybieliła!

Aby moja mała księżniczka w białej pościeli spała,
Mamusia w Perlux White jej ukochaną poszewkę wyprała...
Oto efekty tego prania...
Pościel mej księżniczki jest śnieżnobiała !




O superlatywach pereł piorących Perlux można mówić bez końca! Myślę, że każda kobieta powinna choć raz wypróbować tę cudowną perełkę. 
Na jedno pranie wystarcza tylko 1 perełka, przy bardzo dużych zabrudzeniach wrzucamy 2 ;) Z tyłu na dnie bębna układamy perełkę i przykrywamy praniem i voila - gotowe ! :)
Moje serce już zdobyły, a czy Twoje również podbiją? Spróbujcie, a się przekonacie! :)

 






Perły piorące PERLUX White testowałam dzięki uprzejmości ...
fanpage na facebooku po kliknięciu tutaj :  Z miłości do czystości

Pamiętajcie kochani kochajcie i wspierajcie to co Nasze - Polskie !!! :)

czwartek, 14 kwietnia 2016

Pieluszki Toujours - LIDL



Duży sklep  LIDL - któż w nim chociaż raz nie był ?
Myślę, że każdy z Was przynajmniej raz go odwiedził, i ja ten sklep odwiedzam :)
Jak wiecie jestem mamą i zawsze staram się wybierać dla mojej córki to co najlepsze dla Niej, pod moją lupę trafiły pieluszki, właśnie z wyżej wymienionego sklepu! 
Emilka ma bardzo wrażliwą skórę, testowałyśmy wiele pieluszek, każda albo uczulała, albo odparzała... Nie było siły trzeba było kupować Pampersy, jedyne po których nic się nie działo ...

Dzięki uprzejmości portalu TestMeToo miałam przyjemność przetestować razem z córką nowe, ulepszone pieluszki Toujours właśnie ze sklepu LIDL.


Całkowicie one się zmieniły, są dużo lepsze od poprzedniej wersji!


Przedstawię Wam moją listę Zalet i Wad tych właśnie pieluszek .


Zalety:
- są chłonne,
- są delikatne, 
- mają kolorowe aplikacje,
- wyposażone w długie, wytrzymałe rzepy,
- są cienkie,
- nie odparzają,
- są tanie,
- nie krępują ruchów dziecka.
Wady:
- zapach - jak dla mnie mogłyby mieć delikatny zapach.
 

Pieluszki Toujours są godne polecenia, mogę je z czystym sumieniem polecić każdej mamie. Po co przepłacać skoro wcale nie są gorsze od oryginalnych "Pampersów" ? My już przeszłyśmy całkowicie na pieluszki Toujours , choć mam nadzieję, że niedługo przesiądziemy się jednak na nocniczek :)

Jeśli chcielibyście przeczytać moją relacje z testów na stronie TestMeToo to zapraszam - klik pod spodem:

Witajcie kochani !
Zaczynam przygodę z blogowaniem, więc liczę na Was, że mi troszkę pomożecie ! :)

Komentarze, pytania i każda inna aktywność mile widziana - kto wie.. może jakiś konkurs, rozdawajkę  niedługo zorganizuje ? Ale na wszystko przyjdzie pora, wpierw musimy się poznać i razem troszkę rozkręcić, musi być Nas dużo, dużo i jeszcze więcej !
Pamiętajcie - liczę na Was!
 Ja daje coś od siebie (piszę dla Was) i oczekuje Waszej aktywności (czytania, komentowania) - niech ten blog tętni życiem ! :)


No to zaczynamy ! :)
Asia! :)